ترفندهای |اکسی اینفینیتی + معرفی و نحوه ورود به بازی و دانلود بازی اکسی اینفینیتی

بازی-اکسی-اینفینیتی-راحت-حق.jpg (1593×761)

با ورود فن اوری بلاک چین علاوه بر ایجاد رمزارزها بقیه حوزه ها نیز دستخوش تغییرات خوبی شده اند. یکی از این حوزه ها که ورود ارزهای دیجیتال و بلاک چین توانسته تغییرات چشمگیری را در خود داشته باشد حوزه بازی ها هستند. بلاک چین توانسته است این حوزه را متحول نموده و حتی از دید فقط بازی به یک دید سرمایه گذاری و کسب درامد نیز تبدیل کند. بلاک چین و ارزرمزها خیلی راحت توانسته اند در بازی ها ورود کنند و طرفداران بازی های کامپیوتری را به وجد آورند. مشتاقان بازی های موبایلی و کامپیوتری با ورود این نوع بازی ها توانسته اند منبع درآمد خوبی در کنار بازی کردن داشته باشند

بازی اکسی اینفینیتی

یک بازی تحت بلاکچین است که نمادهای بازی در آن بصورت NFT می باشند و هر کدام دارای مشخصات خاص خود هستند و بر اساس این خاصیت ها ارزش گذاری می شوند.

برای ورود به این بازی 3 مرحله مهم را باید انجام دهیم.

 1. نصب کیف پول متامسک (metamask)

این کیف پول را می توان از فروگشاه برنامه های اندرویدی یا آیفون و یا از طریق نصب افزونه در مرورگر کروم یا موزیلا فایرفاکس یا Brave فعال کرد.

 1. ثبت نام در بازی اکسی اینفینیتی و مارکت اکسیها

پس از ساخت کیف پول وارد سایت اکسی اینفینیتی به آدرس axieinfinity.com می شویم. در اینجا بر روی گزینه Marketplace در منوی اصلی کلیک می کنیم و یا از طریق این آدرس marketplace.axieinfinity.com وارد صفحه عضویت و ورود میشویم. توجه کنید برای ثبت نام و ورود از vpn استفاده کنید.

 1. نصب بازی اکسی اینفینیتی

می توانید از داخل سایت یا از لینکهای زیر این برنامه را نصب کنید.

 • دانلود بازی اکسی اینفینیتی برای ویندوز Windows
 • دانلود بازی اکسی اینفینیتی برای مک Mac os
 • دانلود بازی اکسی اینفینیتی برای اندروید Android
 • دانلود بازی اکسی اینفینیتی برای آی او اس IOS

 

 1. خرید و تهیه اکسی ها(که نماد بازی هستند و هر کدام دارای خاصیتهای متفاوت)

بعد از نصب کیف پول متامسک و دانلود بازی اکسی اینفینیتی به حساب کاربری خود متصل میشوید. برای خرید اکسی ها باید اتریوم تهیه کنید که می توانید از صرافی های داخلی یا خارجی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند آبان تتر، اکسکوینو، اکسیر و ... استفاده کنید.

برای ورود به این بازی خرید 3 اکسی الزامی است که باید بعد از خرید اتریوم و انتقال آن در کیف پول و خرید از طریق سایت اقدام نمود.

 

ترفندهای بازی اکسی اینفینیتی

همیشه در خیلی از جاها راههای میانبری وجود دارد که یا بصورت ترفند یا بصورت قوانین اگر رعایت شوند می توانند باعث پیروزی و موفقیت بیشتر شوند. در این بازی هم ترفندهایی وجود دارد که می توانند باعث شوند راحت در بازی پیش روی کنید و به حق خود برسید.

 • انتخاب Breed مناسب

این ویژگی اکسی‌های دیگری به وجود می آورد. برخی از اکسی‌ها تعداد 7 Breed دارند و ای قابلیت را دارند تا هفت اکسی تولید کنند. اما ترفند استفاده از این گزینه به این شکل هست که شما در ابتدای بازی اکسی‌هایی را انتخاب کنید که Breed آنها دو باشد تا بشود با تولید مثل بیشتر، توکنهای NFT بیشتری بدست آورد. قابل به ذکر است که یکی از راههای درامدزایی از بازی اکسی اینفینیتی، تولید مثل و ایجاد اکسی هاست.

 • انتخاب ترکیب مناسب اکسی‌ها

در هر بازی چیدمان بازیکنان یا کارتها می تواند سرنوشت بازی را عوض کنند. اگر بتوانیم ترکیب انتخابی از اکسی ها داشته باشیم که نژادهای متفاوت و قابلیت های مکمل همدیگر را داشته باشند می توان به موفقیت نزدیکتر شد.

 

 • تقلید کردن از بازیکن برتر

در قسمت Top Players در بازی اکسی اینفینیتی می توان دید که برترین بازیکنان چه ترکیب را برای بزای خود مشخص کرده اند. اگر باز بازی آشنایی داشته باشیم و تسلط بر کارتها و شرایط بازی شاید بتوان با الگوبرداری از ترکیب تیم برترین بازیکنان به یک ترکیب مناسب برای خود برسیم.

خلاصه مقاله

در این مقاله بازی معروف اکسی اینفینیتی را معرفی کردیم و نحوه ورود به بازی را به اختصار شرح دادیم. همچنین تعدادی از ترفندهای بازی اکسی اینفینیتی را ذکر کردیم که می توان با انها بازی بهتری داشت.