آیا حقیقی های بزرگ بورس سیگنال مثبتی دریافت کرده اند؟

نقشه بازار بورس ایران

امروز شنبه بیست و دوم مرداد 1401،بورس ایران شاهد افزایش خوبی بود و این افزایش بیشتر به ورود پول حقیقی مربوط میشد. شاخص بورس تهران امروز با 18هزار و 636 واحد افزایش به عدد یک میلیون و 467 هزار و 100 واحد رسید. همانطور که در نقشه بازار بورس مشاهده می شود امروز روز سبزی برای بازار بورس تهران بود.

حقیقی ها چه سیگنالی دریافت کردند؟

امروز در معاملات بورس کشور ورود پول حقیقی یعنی تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی مثبت بود و مقدار 173میلیارد تومان پول حقیقی به بازار بورس وارد شد.

بیشترین ورود پول به کجا بوده؟

امروز بیشترین ورود پول به سهام وبملت (بانک ملت) بوده است و ارزش این ورود پول حقیقی مقدار 56میلیارد تومان بود. بعد از این سهم شرکت فولاد مبارکه و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد فولاد و شستا مشمول این بیشترین ورود پول حقیقی شدند.

خروج پول حقیقی چطور بوده است؟

بیشترین خروج پول حقیقی هم به نماد نوری، نماد وسالت، فجام، بوعلی و بپاس در بازار امروز بورس تعلق گرفت.

صف های خرید و فروش امروز چطور بودند؟

در انتهای معاملات روز شنبه ارزش صف‌های فروش بازار نسبت به روز قبل  یعنی 4شنبه 63 درصد کاهش داشتند و  به مبلغ 11 میلیارد تومان رسیدند. ارزش صف‌های خرید هم نسبت به پایان روز گذشته رشد داشته و به  رقم 485 میلیارد تومان رسید.

امروز نماد خساپا (شرکت سایپا) با صف‌ خرید 105 میلیارد تومانی در ابتدای جدول تقاضای بازار بود. پس از آن، نمادهای وبانک (شرکت سرمایه گذاری هلدینگ توسعه ملی) و خودرو (شرکت ایران خودرو) بیشترین تقاضا در صف خرید را از آن خود کردند.

بیشترین صف فروش بازار امروز نیز در پایان معاملات به نماد غاذر (شرکت کشت و صنعت پیاذر) تعلق داشت که ارزش آن 9 میلیارد تومان بود. پس از غاذر، نمادهای فگستر، وآذر و زنگان بیشترین صف فروش بازار امروز را داشتند.