رشد بیش از 390درصدی برنامه های غیرمتمرکز پالیگان در یک سال اخیر

رشد-برنامه-های-غیرمتمکرکز-پالیگان

 

تیم توسعه شبگه پالیگان (polygon) در یک متن وبلاگی خود که دیروز 19مرداد ارسال شده نوشته است که، تعداد اپلیکیشن های غیر متمرکز(DApps) این شبکه به رقم 37هزار تایی رسیده است که این عدد نشان دهنده آن است که این شبکه در این موضوع در سال 2022 رشد بیش از 390 درصدی داشته است. همچنین این عدد نشاندهنده تعداد تجمعی برنامه هایی است که تا کنون در شبکه آزمایشی و شبکه اصلی راه اندازی شده اند. در همین راستا بیان کردند که فعالیت برنامه نویسان در بلاک چین نیز به میزارن تقریبی 47 درصد افزایش داشتند.

تفکیک پروژه های برنامه های غیرمتمکرز در پالیگان

این تیم همچنین به تفکیک پروژه‌های DApps اشاره کردند که به طور متوسط  نشان می‌دهد که ۷5 درصد تیم‌ها انتخاب کرده اند که در پالیگان برنامه های خود را ارائه دهند، در حالی که قبلا فقط حدود 25 درصد روی هر دو شبکه یعنی Polygon و Ethereum فعالیت داشتند.

افزایش آدرس های شبکه پالیگان (Polygon)

تیم پروژه در ادامه متن و گزارش خود این چنین بیان کردند که تعداد ادرسهایی که برنامه های غیرمتمرکزرا در این شبکه ران کرده اند به بیش از 142میلیون آدرس رسیده است که این آدرسها بصورت یکتا هستند . همچنین 5میلیارد دلار دارایی قفل شده تا روز ارائه گزارش در حدود 1.6 میلیارد دلار تراکنش در این شبکه پردازش داشته اند. که رایانت وایات مدیرعامل پالیگان بطور واضح از این رشد خوشحال بودند.

همکاری پالیگان با Alchemy

تیم پروژه پالیگان در اوایل سال 2022 از همکاری با این شرکت نام برد که آن را یک محرک کلیدی در افزایش تعداد DApps ها بیان کرد. علت این امر این است که زیرساخت های پلت فرم web3 ساخت و توسعه dApps ها را برای سازندگان برنامه های غیرمتمرکز در شبکه Polygonساده تر کرده است. در این گزارش ابزارهای این پلتفرم یعنی Alchemy، زیرساخت‌های Web3 و dApp مانند رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی (API) و همینطور Alchemy که همراه با Polygon برای حل و فصل و کاهش حوادث در سطح شبکه در هنگام رخ دادن کار می‌کنند مورد توجه بیشتر قرار گرفته اند.