نگاهی به نمودار بیت کوین + پیش بینی احتمالی روند

نمودار قیمت بیت کوین راحت حق خود را پس می گیرد

تکلیف بیت کوین چه شد؟

بیت کوین پرطرفدارترین رمزارز دنیا، این روزها در یک روند نزولی قرار دارد و البته همین روند باعث شده تا اکثر ارزهای دیجیتال دیگر که از فرمانده خود یعنی بیت کوین پیروی می کنند، نیز به همین روند ادامه مسیر دهند.

همانطور که در عکس نشان داده شده، بیت کوین تقریبا از ابتدای سال 2022 در یک کانال صعودی به حرکت خود ادامه میدهد و چندین بار سقف و کف این کانال را لمس کرده است.

در آخرین سقف اخیری که زده شده در محدوده قیمت 48هزار دلاری بود که بار دیگر سقف کانال مذکور لمس گردید و پس از آن در یک روند نزولی کوتاه مدتی به سمت کف کانال در حال حرکت است که حمایت های 39هزار دلاری و محدوده 37 هزار دلار کف کانال را در مسیر خود دارد.

به نظر می رسد بیت کوین(Bitcoin) می تواند از کف این کانال به روند مثبت و صعودی خود باز گردد ضمن اینکه قدرت نزولی بودن آن در این روزها کاهش پیدا کرده است.

قیمت لحظه ای بیت کوین تا نوشتن این مطلب در محدوده 40350 دلار می باشد که پیش بینی می شوند تا محدوده های 39000دلار و همینطور 37000دلاری شاهد واکنش های مثبت آن باشیم.

خلاصه مطلب

در این مطلب سعی شد این موضوع بررسی شود که بیت کوین چه می شود و همچنین نقاط مهم حمایتی رمزارز بیت کوین(bitcoin) نشان داده شود و بررسی شود که ایا صعود بیت کوین احتمال دارد یا خیر. همچینین نمودار بیت کوین و محدوده مهم علامت گذاری شد. حال باید دید که آیا این پرطرفدارترین رمزارز دنیا می تواند به روند صعودی باز گردد و راحت حق خود را پس بگیرد یا خیر. طبق بررسی های انجام شده بیت کوین می تواند از کف کانال صعودی به روند صعودی خود باز گردد. باید دید این پیش بینی قیمت بیت کوین آیا اتفاق میفتد؟!