تحلیل طلای جهانی (Gold) + بازار ارزرمز امروز|| 2 اسفند

سرنوشت این روزهای بازار طلای جهانی

طلای جهانی در پی اتفاقات اخیر مربوط به جنگ احتمالی بین روسیه و اوکراین در هفته گذشته شاهد رشد فزاینده ای بود که هم اکنون در منطقه مقاومتی خود قرار دارد که در هشت ماه گذشته این محدوده لمس نشده بود. با توجه به واکنشی که قیمت انس در محدوده مقاومتی 1908 دلار داشته پیش بینی قیمت طلا، این احتمال وجود دارد که اخبار مثبتی از دیپلماسی بین روسیه و اوکراین به گوش برسد که البته این یک احتمال هست که با دیدارهای رئیس جمهور آمریکا جو بایدن و رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین قوت گرفته است که این اتفاق می تواند قیمت ظلای جهانی را دستخوش تعییرات نماید.

در نمای روزانه قیمت طلا در محدوده مفاومتی خود قرار گرفته است که در صورت عبور از این منطقه مهم می تواند به محدوده 1955 دلار صعود کند.

اتفاقهای بازار رمزارز چگونه است؟

در جهت دیگر قیمت رمزارزها امروز را صعودی شروع کرده اند و با پیش بینی اخبار مثبت از دیپلماشی روشیه و اکراین ارزهای دیجیتالی روز خود با رونق ادامه داده اند.در این شکل نمودار قیمت بیت کوین واکنش نشان داده است. با توجه به اینکه طلای جهانی و اکثریت ارزهای دیجیتال در مناطق مهمی قرار دارند که این منطقه ها برای ظلا منطقه مقامت مهم و برای اکثر ارزهای دیجیتالی منطقه حمایت مهم می باشد باید دید که بازار به چه شکل ادامه خواهد داشت.

خلاصه مطالب و پیشنهاد

با این وجود باید دید که آیا قیمت طلا رو به کاهش است یا افزایش که همانطور که در نمودار طلا دیدیم هم اکنون در یک مقاومت مهم قرار دارد و دست خوش تغییرات دیپلماسی اکراین و روس نیز می باشد.

پیشنهاد می شود در معاملات خود حد ضرر را رعایت نمایید چون این روزها بازار به شدت به اخبار واکنش نشن میدهد هم در بازار طلا و هم در بازار رمزارزها.