در صورت محدود شدن صرافی های ایرانی چه کار کنیم؟

همانطور که می دانیم این روزها خبرهایی از گوشه و کنار به گوش می رسد مبنی بر اینکه این احتمال وجود دارد تا درگاه پرداخت صرافی های ایرانی مسدود شوند که اگر این اتفاق بیفتد به روش سابق و به راحتی قبل امکان واریز ریالی وجه برای معامله گران میسر نخواهد بود که البته در این صورت احتمالا صرافی های داخلی مجبور خواهند بود روش های دیگری را برای دریافت وجه ریالی اتخاذ کنند مانند کارت به کارت، روشهای همیارپرداخت یا روشهای دیگر که هر کدام می توانند چالش های مربوط به خود را داشته باشند.

باید این مورد را مد نظر داشته باشیم که به هر حال برای ورود به بازار رمزارز، ما نیاز داریم تا وجه ریالی خود را به دلار(رمزارز تتر) تبدیل کنیم، بنابراین استفاده از صرافی داخلی یا هر عنوان دیگری که این کار را به هر شکلی برای ما انجام دهند ضروری است.

ممکن است در صورتی که درگاه پرداخت صرافی های رمزارزی محدود شوند، به روشهای دیگری مانند تبدیل وبمانی یا پرفکت مانی به تتر یا روشهای مشابه بشود فکر کرد.

از طرفی با اتفاق های اخیری که در بعضی صرافی ها رمزارز مانند کریپتولند افتاده است، خیلی از معامله گران تصمیم گرفتند که دارایی دیجیتال خود را از صرافی های داخلی به صرافی های خارجی منتقل کنند و در آنها اقدام به معامله نمایند.

💹 از آن جایی که یکی از اهداف این وبسایت راهنمایی و مشاوره در خصوص بازارهای مالی است از این جهت در ادامه، برخی از صرافی های خارجی را معرفی می کنیم تا اگر شما هم قصد انتخاب و فعالیت در صرافی غیر داخلی را دارید، از بعضی انتخابهای پیش رو مطلع شوید.

  1. صرافی بایننس Binance

https://bayanbox.ir/view/432802008239072419/ogImage-%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%AA-%D8%AD%D9%82.jpg بایننس بزرگترین صرافی رمزارز در دنیاست. این صرافی تقریبا بیشترین میزان معامله در سراسر دنیا را در حوزه رمزارز انجام می دهد.

نکته مثبت این صرافی کارمزدهای بسیار پایین آنهاست. از طرفی رابط کاربری روان و مناسبی دارد و همینطور از امنیت بالایی برخوردار است که این مورد جزو حق و حقوق هر رمزارز داری است.

اما نکته منفی این صرافی این است که بایننس به طور رسمی اعلام کرده، کاربرانی از کشورهای تحریم شده مثل ایران نمی توانند از خدمات این صرافی استفاده کنند. البته کاربران کشورآمریکا نیز امکان استفاده از خدمات این صرافی را ندارند.

با این وجود راه هایی برای استفاده از این صرافی از داخل کشور وجود دارد مانند تغییر آی پی و استفاده از سرور مجازی(VPS). اما باید در نظر داشت که استفاده از این روشها دارای ریسک بوده و احتمال مسدود شدن حساب و بلوکه شدن دارایی ها وجود دارد.

دانلود کتاب الکترونیکی آموزش ثبت نام در صرافی با یننس Binance

  1. صرافی کوینکس CoinEX

https://bayanbox.ir/view/6620681269068206722/CoinEx-%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%AA-%D8%AD%D9%82.jpg

صرافی کوینکس در سال 2017 و در کشور چین راه اندازی شد. این صرافی به بیش از صد کشور در جهان خدمت رسانی در حوزه رمزارز ارائه می هد. این صرافی با وجود تحریم ها مدت هاست که با کاربران ایرانی همکاری دارد و می شود این طور گفت که بهترین صرافی رمزارز برای ایرانیان نیز هست و معامله گران ایرانی آسان و راحت می توانند در این صرافی فعالیت کنند.

دانلود کتاب الکترونیکی آموزش ثبت نام در صرافی کو ینکس Coinex

 

صرافی کوین بیس Coinbase

https://bayanbox.ir/view/5306795854950847323/Coinbase.jpg

صرافی کوین بیس در ایالات متحده جزو معروف ترین و پرکاربرد ترین صرافی های رمزارز به شمار می رود. این صرافی تعداد زیادی از آلت کوین ها (هر رمزارز به غیر از بیت کوین) را تحت پوشش خود قرار می دهد. همچنین رابط کاربری ساده و روانی دارد همراه با نقدینگی بسیار بالا. یکی از نکات مثبت برای این صرافی این است که کوین بیس یکی از بهترین صرافی های رمزارز برای افراد مبتدی به حساب می آید و می توانند راحت در این صرافی افتتاح حساب کنند.

 

از بین صرافی های معرفی شده تا تاریخ نگارش این مقاله می توان صرافی کوینکس را به عنوان گزینه مناسبی برای معامله گران رمز ارز ایرانی مد نظر داشت که می توانید با کلیک بر روی عکس زیر یا اسکن آن در این این صرافی ثبت نام نمایید.

 

https://bayanbox.ir/view/3458945241500357561/poster.png

 

 

 

 

https://bayanbox.ir/view/8982688703189086272/%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%B1%D9%85%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D9%85%D8%B3%D8%AF%D9%88%D8%AF-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C.gif

 

 

 

 

 

 

 

راحته حق،راحتاحق،راحت حقا،راجت حق،راحث حق،رواحت حق،راحمت حق،رحتاحق،حتراحق،حقراحت،رایحت حق،راحت حقی،راحتی حق،راحت الحقق،بورس راحت حق،راحت حق بازار بورس،سایت راحت حق،شعار بورسی راحت حق،کتاب خانه بورسی راحت حق،مشاوره مالی و سبدگردانی راحت حق،راحت حق بورس ناشناس،سناریوی راحت حق،راحت حق شرکت سراوان،رقابت بورسی راحت،راحت_حق جادوی بازار،داوجانز راحیت حق،داوجونزآرمانی،شم سودآوری بورسی راجتاحق،موجودی آنی جادویی ارزی،شارژ همواره داوجانزراحتحق،مطالب تخصصی حباب بالنی،زوم این و زوم اوت داوجانز آرمانی،اوج قریبانه و شانس رمزارز بورس،هنر شناسایی راحت نظم و پول ،کارگزاری های سرکاری را براحتی بشناسید،ثبت نام راحت کد هدیه بورسی ،سرمایه گذاری راحت در بورس،خرید راحت اوراق بهادار حق تقدم از اوج،حق سهام شناور اندوخته وارونه حتوکا، ویوی آسان و راحت ضیرساخت بورس،آرامش و پشتوانه رهاورد راحت با ما،راحت حق متخصص بازارهای مالی،پژوهش شانس وارونه سهام قشهد،سهام یاب راحت حق،براحتی شناگر ماهر خوش شانس بورسی شوید،هزینه سبد گردانی بورسی،قیحت ابر موج قیبو در بورس ،ورود راحت در حق تقدم فالوم در یک تابلو،گرفتن راحت، حق در سقوط بهمن وار به سبک سلاطین بورس،مدرسه ترید بهتر در کی بی سی،حق رای کد کترام را سهم حتوکا مطالبه کرد،بازار بورس-راح-ت-ح-ق،را-ح-ت-حق،رفتار راحت با سبز و قرمز بازار بورس،کد شناسایی کارگزار پارش دارو،سودآوری راحت و فراوان حق آرمانی سهامدار،نوبت دهی راحت در صف خرید تابلو ،تحلیل راحت: شاخص همواره با رقابت خانواده فلزات ،vhpj pr